REFLEKSOLOGIA

Refleksologia dla dzieci

refleksologia

dla dzieci

Dla malutkich dzieci dedykowana jest szczególna forma refleksologii - terapia polega na masowaniu stópek i rączek dziecka z wykorzystaniem oleju naturalnego, uwzględnia ona jednak inny próg bólu najmłodszych i dostosowuje czas zabiegu do możliwości dziecka. Celem jest przede wszystkim wzmocnienie działania układu odpornościowego, wyciszenie układu nerwowego, usprawnienie pracy krwiobiegu oraz harmonizacja pracy wszystkich gruczołów, organów i części ciała.

Co najważniejsze - terapie wykonywane są przez Mamę Refleksologa, która wszystkie techniki stosuje na co dzień wzmacniając córkę. Refleksologia dla dzieci to o wiele więcej, niż 40 minut pracy specjalisty - w trakcie spotkania rodzice Malucha dowiedzą się w jaki sposób samodzielnie pracować na refleksach swojego dziecka.

Czas trwania wizyty wraz z instrukcjami dla rodziców: 30 - 45 minut

refleksologia dla dzieci
Refleksologia stóp
//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/06/refleksologia_03.jpg

REFLEKSOLOGIA STÓP

naturalny balans zdrowia

Metoda polegająca na „chodzeniu” kciukiem i palcami po refleksach. Regularna praca na nich pozwala wesprzeć nasz organizm w dążeniu do przywrócenie naturalnego balansu i równowagi biologicznej w ciele, za czym idzie lepsze samopoczucie oraz stan zdrowia.

Czas trwania wizyty: 50 minut

Powrót