PAKIET RETREAT

Pakiet Retreat
//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/10/Pakiet-Retreat-4.jpg

PAKIET RETREAT

12 tygodni zmian

nasz sposób na Twój dobrostan

Organizm ludzki to niezwykły system, który ma niesamowite właściwości. Gdy pozostaje w równowadze, wykorzystuje wiele mechanizmów, które pozwalają utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie. Jednak gdy ta równowaga zostaje zachwiana, wysyła subtelne sygnały, mówiące o tym, że należy poświęcić więcej uwagi sobie i swojemu ciału.

Zmęczenie, nerwowość, rozdrażnienie, bezsenność lub zła jakość snu, dolegliwości bólowe (głowy, pleców, brzucha), problemy ze strony układ trawiennego – to znaki, że już czas zadbać o siebie. Nie pozwól, aby te błahe z pozoru dolegliwości przerodziły się w chorobę.

Dlatego oddajemy w Twoje ręce Pakiet Retreat.

section-3cd7255

Ta nazwa nie jest przypadkowa. Chcemy, abyś razem z nami zrobiła taktyczny odwrót i powróciła na bezpieczną ścieżkę zdrowia i wewnętrznej harmonii.

Pakiet jest rozłożony na 12 tygodni - jest to czas potrzebny do wprowadzenia trwałych i zauważalnych zmian w stylu życia. W zależności od wybranej opcji zostaną zaplanowane od 1 do 3 konsultacji oraz terapii w tygodniu. Każdy pakiet jest komponowany indywidualnie, zgodnie z Twoimi potrzebami. Na podstawie godzinnej rozmowy i przygotowanej przez nas szczegółowej ankiety stanu zdrowia układany jest plan działania na kolejne tygodnie.

Na co dzień zmagamy się z wieloma wyzwaniami, często zapominając jak ważne jest, by na chwilę zatrzymać się i wziąć głęboki oddech. Praca w stresującym środowisku, galopujące terminy, odpowiedzialność za wyniki, zespół czy dom. Posiłki spożywane nieregularnie i za szybko. Niedostateczna ilość snu. Nawet w czasie wypoczynku uciekanie myślami do wszystkich tych rzeczy, które trzeba jeszcze zrobić. W takich warunkach łatwo jest zachwiać równowagę pomiędzy stanem umysłu, ducha i ciała.

//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/09/Retreat_PH.jpg
section-b706a2b
//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/06/oferta-holihouse_11.jpg

Pakiet Retreat to jednak o wiele więcej niż seria konsultacji i terapii. Przez cały czas będziesz pod naszą opieką: zamówimy dla Ciebie zalecone zioła, w razie dodatkowych pytań skontaktujemy ze Specjalistką, zadzwonimy przypomnieć o wizycie oraz - przede wszystkim - by Cię wesprzeć. Spytać jak się czujesz, jak działają na Ciebie zmiany. Dzięki holistycznemu podejściu, trosce i uważności zrelaksujesz się, odzyskasz równowagę emocjonalną oraz zadbasz o prawidłowe nawyki.

W skład pakietu wchodzić będą:

  • opieka i prowadzenie przez cały okres
  • konsultacje u naszych specjalistów z zakresu dietetyki, ziołolecznictwa, life oraz sex coachingu
  • terapie: m.in. akupunktura, refleksologia stóp i twarzy i masaże ajurwedyjskie
  • zajęcia z medytacji i masaże relaksacyjne.

To raptem 12 tygodni, podczas których zrobisz krok w tył, aby w pełni świadomie pójść naprzód. Zyskasz niezbędną wiedzę by żyć bardziej świadomie i odzyskasz pełną radość życia.

Cena pakietu jest ustalana indywidualnie.