_rozwojosobisty

trening komunikacji

trening komunikacji

naucz się sprawniej porozumiewać w pracy

jedna z gałęzi TCM. Polega na nakłuwaniu ciała igłami w odpowiednich punktach. Punkty te zlokalizowane są wzdłuż tzw. meridianów (linii energetycznych). Może być stosowana jako główna, jak również terapia wspomagająca. Akupunktura harmonizuje cały organizm (wpływa na ciało i emocje).

Czas trwania pierwszej wizyty: 60 minut + wypełnienie formularza przed wizytą
Czas trwania kolejnych wizyt: 45 minut

//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/06/home-oferta_25.jpg
Joga
//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/06/oferta-holihouse_32.jpg

joga nidra

siła odprężenia

Technika relaksacyjna wywodząca się z tradycji jogi, wprowadzająca uczestnika w stan pomiędzy jawą a snem. Umożliwia kontakt z podświadomością, poznanie siebie, głęboką regenerację i relaks na poziomie ciała, umysłu oraz emocji. Wystarczy ułożyć się wygodnie na macie, najlepiej pod ulubionym kocem, zamknąć oczy i na kilkadziesiąt minut dać ponieść się głosowi prowadzącej, by znaleźć się w głęboko odprężającym stanie przypominającym śnienie.

Czas trwania: 60 minut

Medytacja

medytacja

odkryj spokój wewnątrz siebie

Zajęcia medytacyjne mają miejsce zarówno w grupach jak i indywidualnie. Ich fundament stanowią techniki oparte o medytację praktykowaną w Buddyzmie Zen w tradycji Soto, wzbogacone o techniki oddechowe, jogę oraz autorskie metody ćwiczenia uważności. Ćwiczymy uważność na różne sposoby: od obserwacji oddechu, poprzez świadome jedzenie, po uważne spacerowanie. Zarówno Grupa jak i sesje indywidualne są otwarte dla wszystkich, również osób dla których będzie to pierwsze spotkanie z jakąkolwiek formą medytacji - uczymy się jak w zagonionym świecie zatrzymać się na chwilę, akceptując ciszę i spokój obcowania samemu ze sobą.

Czas trwania sesji indywidualnej: 60 minut
Czas trwania grupowej Lekcji Uważności: 60 minut

//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/06/oferta-holihouse_26.jpg