_masaze relaksacyjne

Lomi Lomi Nui
//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/06/oferta-holihouse_29.jpg

masaż

LOMI LOMI NUI

z którym pierwsze spotkanie pozostaje w pamięci ciała i ducha. W czasie masażu powoli rozmasowywane są zadawnione napięcia. W delikatny sposób rozciągane są stawy, co w efekcie daje uczucie uelastycznienia i lekkości. Wykonywany jest harmonijnym, płynnym ruchem, przy dźwiękach muzyki, w rytm poruszających się fal. W takiej atmosferze łatwiej odpuścić zadawniony, ukryty w ciele stres - ciało odpręża się i relaksuje. Wykonywany jest całymi przedramionami co pozwala na pracę z większymi partiami mięśni.

Dotyk jest pierwotną potrzebą człowieka, który od pierwszych chwil życia jest najlepiej rozwiniętym ze wszystkich naszych zmysłów. Jesteśmy stworzeni do radości, miłości do życia w szczęściu i harmonii.

Czas trwania wizyty: 120 minut

Masaż tajski soft

masaż tajski

wersja soft

Masaż tajski rozpoczyna się od czubka głowy. Przy użyciu kciuków, wnętrz dłoni, przedramion, łokci czy nawet stóp płynnie wywierany jest nacisk na punkty ułożone wzdłuż jednej z 10 głównych linii w ciele. By dotrzeć w głąb mięśni i organów wewnętrznych stosuje się dodatkowo techniki dynamiczne, jak wprowadzanie w ruch poprzez kołysanie, mobilizację stawów oraz rozciąganie.

Celem masażu tajskiego jest oczyszczenie organizmu ze złogów metabolicznych, toksyn i udrożnienie kanałów energetycznych. Unikalne połączenie medycyny tradycyjnej z współczesną świadomością funkcjonowania ciała sprawia, że w Tajlandii kliniki masażu są ważną częścią publicznej opieki zdrowotnej i często mieszczą się w obrębie szpitali. Zabiegi zazwyczaj obejmują całe ciało, ale skupiają się na konkretnych dolegliwościach.

Czas trwania wizyty: 60/90 minut

//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2020/01/masaz-tajski.jpg
Masaż Shiatsu
Shiatsu

masaż Shiatsu

wersja soft

Shiatsu redukuje stres i poprawia jakość snu. Reguluje aktywność układu nerwowego i stymuluje układ krwionośny, limfatyczny i hormonalny, dzięki czemu masaż ten przeciwdziała m.in. obrzękom nóg oraz bólom kręgosłupa. Stosowane techniki działają na rzecz poprawy ogólnego samopoczucia zarówno mamy, jak i dziecka, poprzez wpływ na wewnętrzny system energetyczny. Masaż ten wykonuje się na ziemi, na wygodnym futonie, w przypadku kobiet ciężarnych – na boku lub na siedząco.

Czas trwania: 60 minut

Refleksologia stóp

REFLEKSOLOGIA

poprawa samopoczucia na co dzień

wiedza o refleksach, które znajdują się w stopach, dłoniach twarzy oraz głowie i mają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała. Terapia bazująca na umiejętności ciała do tzw. spontanicznego uzdrawiania. Poprzez pracę na stopach, dłoniach, twarzy i głowie uaktywniane lub wyciszane są zachodzące w ciele procesy.  Refleksologia jest metodą bezinwazyjną i uniwersalną. Może być stosowana również profilaktycznie w celu podniesienia energii i poprawy samopoczucia na co dzień.

//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/06/reflekosologia-warszawa_03.jpg
Abhyanga
ajurwedyjski

Abhyanga

masaż ajurwedyjski

• Abhyanga - masaż całego ciała z użyciem ciepłego naturalnego oleju. Porusza energię w całym organizmie przywracając naturalną równowagę. Usprawnia funkcjonowanie układów wewnętrznych, pobudza krążenie płynów ustrojowych, regeneruje i odmładza.

• Abhyanga + masaż twarzy Mukhabhyanga - rozpoczyna się od masażu głowy i ramion. Specjalnie dobrane oleje do głowy pobudzają krążenie skóry głowy, odżywiają skórę i włosy ale też relaksują mięśnie naokoło czaszki, które często nieświadomie napinamy. Dalszy zabieg składa się z masażu całego ciała, relaksacyjnego i pobudzającego przepływ płynów w tkankach.

Czas trwania każdego z zabiegów: 60 minut