Marta Niedźwiecka

Marta Niedźwiecka

SEX COACH

Pierwsza w Polsce certyfikowana sex coach – pracująca z seksualnością, ciałem, emocjami i relacjami intymnymi

Pierwsza w Polsce certyfikowana sex coach – pracująca z seksualnością, ciałem, emocjami i relacjami intymnymi. Jako life coach wspiera w rozwoju osoby kreatywne i poszukujące swojej drogi. Psycholog – prowadzi sesje indywidualne i warsztaty dla solistów i par. Jako mówca i autorka teorii popularyzuje świadomą seksualność – Slow Sex. Od 2010 do 2014 współtworzyła projekt edukacji seksualnej Pussy Project / Party. W 2016 wydała bestseller „Slow Sex – uwolnij miłość”. Prowadzi podkasty o dobrym życiu i dobrym seksie pod nazwą “O Zmierzchu”.

Uczestniczka licznych szkoleń w zakresie ludzkiej seksualności, ciała i technik pracy z energią, prowadzonych zarówno w we wschodnich nurtach takich jak tantra, jak i wpisanych w kontekst kultury Zachodu – takich jak bioenergetyka, ustawienia wg metody Berta Hellingera, czy wreszcie będących alternatywną w seksualności – jak BDSM.

Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim, Life Coaching w Collegium Civitas, Sex Coaching na Sex Coach University, Institute of Advance Study of Human Sexuality, San Francisco, USA oraz Psychologię Kliniczną na Uniwerystecie Humanistycznospołecznym SWPS.