Filozofia Holistic House

section-48bc4c5

Stworzyłyśmy zieloną

przestrzeń w centrum miasta,

w której balansowanie organizmu idzie w parze z relaksem.

Holistic House to terapeutyczny ośrodek stworzony z dojrzałości i doświadczenia wielu kobiet. Zespół specjalistów medycyny Zachodniej i Wschodniej komplementarnie łączy te podejścia i wspólnie pracuje na Twoje zdrowie.

Opiekę nad Klientami roztaczają Specjaliści w akupunkturze, ziołolecznictwie, dietoterapii, osteopatii, refleksologii, life oraz sex coachingu - uczymy też jak uspokajać umysł dzięki medytacji czy jodze Nidrze. Hawajskie i ajurwedyjskie masaże pomagają zrelaksować ciało i odprężyć umysł.

Video presention

140 METRÓW

DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Naszym gościom oddajemy 140 m kw. minimalistycznych wnętrz wypełnionych drewnem, roślinami i kryształami. W oczekiwaniu na spotkanie ze Specjalistą rozgość się na naszej kanapie we wspólnej przestrzeni pełnej światła, wypij ziołowy napar na tarasie z panoramą śródmieścia - zdystansuj się, odetchnij, skup na sobie. Każdy z trzech gabinetów zabiegowych ma swój indywidualny charakter i przeznaczony jest do innego rodzaju terapii i konsultacji. Wszystkie łączą inspirowane naturą wnętrza i błogie zapachy.

Oferta HH

Wyróżnia nas

holistyczne podejście

//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/06/terapia-warszawa_09.jpg

WARSZTATY I INSPIRACJE

Organizujemy najróżniejsze warsztaty: od nauki autoprezentacji czy odnajdywania w sobie artysty poprzez malowanie intuicyjne, po samodzielne układanie jadłospisów według kuchni 5 przemian. I choć wydarzenia mają swój początek i koniec zachęcamy Cię, abyś nie spieszyła się z wyjściem. Holistic House z założenia ma stać się drugim domem, zieloną oazą wytchnienia w centrum miasta, w środku życia.

//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/06/terapia-warszawa_16.jpg

POZNAJMY SIĘ

W dni, w które nie jesteś umówiony na wizytę do żadnego z naszych specjalistów - zapraszamy, żebyś nas odwiedziła: by odetchnąć, zaszyć się z książką, wypić zielony koktajl, spotkać otwarte umysły i dusze.

//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/06/terapia-warszawa_07.jpg

TERAPIA CIAŁA, UMYSŁU I DUCHA

Budujemy zindywidualizowane plany terapeutyczne, uwzględniające potrzeby ciała i ducha. Leczymy Twoje ciało, ale pomagamy Ci też zatrzymać się, odpocząć i odbudować życiową energię. W naszej otwartej przestrzeni warsztatowej edukujemy z dziedzin składających się na świadomość i spokój w nowoczesnym świecie - od seksualności, przez mindfulness, po zero waste.

//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/10/Pakiet-Retreat-4.jpg

PAKIET RETREAT

Pod naszą opieką rozpocznij 12 tygodniowy proces, w trakcie którego odzyskasz równowagę i wprowadzisz nowe, zdrowe nawyki do swojego życia.