Bratnie dusze

section-48bc4c5

Tętniące energią serce Holistic House

bije w wielu ciałach

Atmosfera Holistic House, która od wejścia koi Twoje nerwy i wprawia w dobry nastrój to zasługa wielu osób. Każdy detal naszych wnętrz: maty, zioła, olejki, obrazy czy talerze - to owoc ciężkiej pracy wyjątkowych ludzi. Najczęściej pracy ręcznej.

Z całego serca zapraszamy Cię na spacer po galerii naszych Przyjaciół. Każda osoba, przedmiot lub Idea którą poznasz poniżej jest wyjątkowa i godna szczerego polecenia.

Jeśli chciałabyś przenieść odrobinę magii Holistic House do własnego domu, to poniżej znajdziesz wiele drogowskazów którymi same podążałyśmy.

Oferta HH

Nasza

rodzina

//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/12/friends.jpg

Poznajmy się

Jeśli tworzysz coś wyjątkowego, jeśli widzisz świat inaczej niż wszyscy - co rozkwita w formie różnych, mniejszych lub większych arcydzieł - spotkajmy się!

//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/12/RepublikaSlonca2.jpg

Republika Słońca

czyli Agnieszka, do której przemawiają rośliny. Autorka magicznych, ręcznie robionych olejków, maści i innych smarowideł z ziół strojonych do faz księżyca. To właśnie olejkami i kadziłem w płynie od Agnieszki częstujemy Cię po wizytach u naszych specjalistów.

//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/12/Talerze.jpg

Talerze z talerzowni

zupełnie wyjątkowe talerzyki i talerze, a nawet miski i miseczki - zbyt piękne, by z nich jeść i zbyt piękne by ich nie mieć. Kładziemy na nich wyłącznie świeże winogrona.

//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/12/JoyInMe1.jpg

Joy In Me

Początkowo producentki mat, dziś skarbnica wszystkiego co jogiczne i wokoło. Paulina i Jagoda zbierają w jedno miejsce piękne, funkcjonalne przedmioty, w tym kryształy i zupełnie wyjątkowe ubrania.

//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/12/JoJurga2.jpg

Jo Jurga

Wiedźma odpowiedzialna za projekt i wystrój wnętrz Holistic House. Niezwykle utalentowana projektantka ze skrajnie charakterystycznym stylem, niezwykle stara dusza, niezwykła osoba.

//www.holihouse.pl/wp-content/uploads/2019/12/Martyna1.jpg

Martyna Ochojska

Projektantka produktu i graficzka - wystarczy rzec, że to właśnie Martyna tworzy te wszystkie przepiękne, unikalne grafiki, które zdobią Holistic House zarówno fizycznie, jak i w sieci.